Смілянам, які мають у власності чи користуванні землю, нагадують про податкову декларацію

земля грошіСмілянам нагадують, платниками земельного податку є власники ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

Розмір податку та орендної плати здійснюється на підставі нормативної грошової оцінки земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до законодавства та даних державного земельного кадастру.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і подають до контролюючого органу за місцезнаходженням ділянки податкову декларацію на поточний рік.

При поданні першої декларації, подається витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, а надалі такий витяг подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. Його видає Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Смілянською міською радою прийнято рішення від 11.07.2019 № 103-1/VII «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Сміла», яке вступило в дію 01.01.2020 року.

При подачі податкових декларацій, розрахунок земельного податку необхідно здійснювати на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, виданих після січня 2021 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.