Смілянам влаштували екскурсію в Оршанці

IMG_1636Сьогодні Навчальний центр Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відвідали дорослі та діти з особливими потребами зі Сміли. Цей візит був приурочений до Міжнародного дня інвалідів. Більшість цих молодих людей знаходяться в клубі спілкування «Нові друзі».

«Ми пишемо різні проекти для того щоб цих людей соціалізувати. Щороку відвідуємо різні міста України, для того щоб кожен з них частіше виходив зі своїх домівок, збільшували коло друзів, тому що вони всі мають здебільшого замкнутий спосіб життя. Щодо патріотичного виховання, для молоді важливо розуміти те, що окрім їхнього громадського життя є ще й інша сторона життя. От наприклад, у людей з особливими потребами свій особливий світ, а у військовослужбовців – свій» – розповідає Максим Пархоменко, представник центру соціальних служб для сім’ї та молоді м. Сміли.

Під час візиту гостей ознайомили з навчально-матеріальною базою Навчального центру. Під час екскурсії по Центральному музею Державної прикордонної служби України дорослі та діти мали змогу ознайомитись з історією Держприкордонслужби та зокрема Навчального центру. Кожен з них з великою цікавістю і захопленням слухали екскурсовода Тамару Наталевич. В залі АТО хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих прикордонників. Діти з задоволенням задали запитання військовослужбовцям, які їх супроводжували, а коли дізнались, що дехто з них брав участь в зоні антитерористичної операції на сході країни оплесками дякували їм за їхню мужність.

За інформацією прес-служби Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *