Смілянам нагадують, як отримати грошову допомогу до 30 вересня

податки грошіПостановою Кабінету Міністрів України  від  20.03.2019 № 237 “Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань” встановлено розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також жертвам нацистських переслідувань.  

П.п. 4 п.1 вищезгаданої постанови передбачено, що особи, які не отримали грошової допомоги, зокрема ті, що набули статусу згідно із статями 6,7,9,10,11 Закону України  “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” до 5 травня 2019 р. включно, мають право звернутися за нею до управління соціального захисту населення Смілянської райдержадміністрації  та отримати її до 30 вересня 2019 року.   

Разом з тим, згідно постанови ветерани війни з числа осіб, які не є пенсіонерами і не є військовослужбовцями можуть звернутися за місцем роботи і списки на виплату грошової допомоги у такому випадку подаються відповідно підприємствами, установами та організаціями.

Особам, які не отримали грошову допомогу, необхідно звернутися із заявою до управління соціального захисту населення райдержадміністрації в каб. № 3, інформує Тетяна Сенчило, начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці та нагляду за правильністю призначення пенсій  управління соціального захисту населення Смілянської райдержадміністрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *