Смілянам нагадують, що у міській лікарні можна отримати свідоцтво про народження дитини

57fec7b7f74dd57a4a389d65З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, у комунальному закладі «Смілянська міська лікарня Черкаської області» запроваджено новий сервіс, який передбачає видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо в закладі охорони здоров’я, де проходили пологи.

Працівниками Смілянського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області здійснюється виїзний прийом громадян у відділенні комунального закладу «Смілянська міська лікарня Черкаської області» за адресою вул. Героїв Холодноярців, 82, вівторок- субота з 11-00 до 12-00 год.

Видача свідоцтва про народження проводиться:

по документах, прийнятих  у  вівторок – п’ятниця – наступного дня після прийняття

по документах, прийнятих у суботу – у наступний вівторок.

Також заяву про державну реєстрацію народження можливо подати протягом місяця з дня народження дитини (ст. 144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до Смілянського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області за адресою вул. Вячеслава Чорновола, 24, м. Сміла.

Державна реєстрація народження проводиться безкоштовно за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем її народження або за місцем проживання батьків. У разі смерті батьків або неможливості для них з інших причин зареєструвати народження дитини державна реєстрація народження провадиться за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров’я, в якому народилася дитина або в якому на цей час вона перебуває.

Одночасно з заявою про державну реєстрацію народження подаються:

а) медичне свідоцтво про народження (що видається закладом охорони здоров’я, де приймаються пологи);

б) паспорти або паспортні документів, що посвідчують особи батьків або одного з них (та копії);

в) паспорт або паспортний документ, що посвідчує особу заявника, у разі, якщо державна реєстрація народження провадиться не батьками, а іншою особою;

г) документ, який є підставою для внесення відомостей про батька дитини (свідоцтво про шлюб та його копія, заява матері, спільна заява матері та батька дитини та копія);

 

Про факт державної реєстрації народження видається Свідоцтво про народження. Якщо при державній реєстрації народження дитини відомості про батька внесені за вказівкою матері, то також видається витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейний кодекс України.

З початку року працівники ДРАЦС провели 87 державних реєстрацій народження.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *