Смілянам нагадують про використання електронної трудової книжки

електронна трудоваОдним із зручних і доступних для кожного дистанційних онлайн-сервісів, які пропонує Пенсійний фонд, є можливість переглянути відомості про свою трудову діяльність в електронній трудовій книжці.

Тут відображається інформація про трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця та про сплачені страхові внески з 1998 року. Застраховані особи та роботодавці також можуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом.

Відтак, у разі втрати паперової трудової книжки не потрібно буде витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі.

Доступ до електронної трудової книжки можливий на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду https://portal.pfu.gov.ua

Тут можна ознайомитись із записами у своїй електронній трудовій книжці та подати інформацію про періоди трудової діяльності, відсутні в реєстрі застрахованих осіб, інформують у Смілянському відділі ПФУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *