Смілянам нагадують про електронний кабінет роботодавця

177c009280Смілянський міськрайонний центр зайнятості нагадує про роботу електронного кабінету роботодавця. Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання послуг громадянам та роботодавцям. В 2018 році державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище».

Однією із переваг нового сайту є електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, доступність до яких, не лише з комп’ютера , підключеного до мережі Інтернет, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

«Електронний кабінет роботодавця – це сервіс з використанням сучасних інформаційно-консультаційних технологій, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу на відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії з роботодавцями зі службою зайнятості.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В «Електронному кабінеті роботодавця» передбачена можливість подання звітів за формою «3-ПН» «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», у тому числі і уточнювальних, в онлайн – режимі до  державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС тощо.

Тому пропонуємо скористатися даною можливістю використання електронних кабінетів та оцінити їх переваги в роботі.

За детальною інформацією щодо послідовності реєстрації та авторизації на web-сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua  звертатися до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського МРЦЗ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *