Смілянам нагадують: онлайн сервіси служби зайнятості – оперативне вирішення питань

91169679_643431653159365_4193106395614150656_nУ Смілянському центрі зайнятості нагадують про електронні сервіси, які допоможуть під час карантину шукати роботу або співробітників, а також, як дистанційно пройти корисні курси чи програми.

Упроваджені у роботу електронні сервіси служби зайнятості допомагають оперативно вирішити питання клієнтів без безпосереднього відвідування.

Для роботодавців рекомендуємо скористатися сервісом «Електронний кабінет роботодавця» (www.dcz.gov.ua/cabinet), що скорочує витрати часу для відвідування та сприяє взаємодії з службою зайнятості. У «Електронному кабінеті роботодавця» можна переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що є у базі служби зайнятості, стан укомплектування вакансій, кількість направлень претендентів на роботу, стан виконання договорів.

Роботодавець також може здійснити добір працівників, переглянувши резюме та подати звітність про потребу працівників в онлайн режимі.

ℹ️Для тих, хто шукає роботу стане у нагоді «Електронний кабінет пошукача роботи» (www.dcz.gov.ua/cabinet). Сервіс дає змогу створити резюме, підібрати роботу, ознайомитися із можливостями професійного навчання, нарахування та виплати допомоги по безробіттю тощо.

Також радимо період вимушеного карантину використати для самоосвіти та навчання, що в подальшому допоможе у працевлаштуванні.

«Освітній портал державної служби зайнятості» (http://skills.dcz.gov.ua/) пропонує пройти курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, що, в основному, подається у відео форматі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.