Смілянам нагадали, як вберегти свої життя

77250299_2439591422961328_3601949961735897088_n_resizeДля запобігання пожеж у житловому секторі, виникнення небезпечних подій різного характеру, загибелі і травмування людей на них, рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи у житловому секторі.

Так, 25 листопада співробітники Смілянського РВ провели профілактичні бесіди з мешканцями міста на протипожежну тематику, інформує провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області.

Під час бесід рятувальники розповіли з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період, як зберегти свою оселю від загорань та як безпечно користуватися газовими приладами та пічним опаленням.

Значну увагу співробітники Служби «101» приділили запобіганню нещасних випадків серед дітей, закликали батьків, щоб вони у жодному разі не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки фахівці ДСНС вручили мешканцям листівки з короткими інструкціями щодо основних правил безпеки життєдіяльності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *