Смілянам нагадали як подати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування

podatkovaСмілянські податківці проводяться роз’яснювальну роботу на актуальні теми. Зокрема, на часі тема переходу на спрощену систему оподаткування. Фіскали нагадують, відповідну заявку можна подати у центрі обслуговування платників.
Юридична особа чи фізична особа – підприємець може обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.
Відповідно до норм Податкового кодексу суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік. Таку заяву можна подати у Центрі обслуговування платників Смілянської ОДПІ.

Податківці нагадують, що заява подається за вибором платника податків в один із таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством;

4) державному реєстратору як додаток до реєстраційної картки, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця з урахуванням вимог пункту 291.5 статті 291 Податкового кодексу.

При поданні заяви особисто за бажанням заявника на її копії контролюючим органом ставиться відмітка (штамп) про отримання, із зазначенням дати отримання.

Інформаційна картка цієї адмінпослуги, в якій наведена інформація про умови її отримання, вартість, строки надання послуги, перелік необхідних документів, форми заяв тощо, розміщена на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Черкаській області (http://ck.sfs.gov.ua/) у розділі «Адміністративні послуги».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *