Смілянам нагадали про можливість взяти участь у системі державного пенсійного страхування

До кінця року спливає термін сплати єдиного соціального внеску за договорами добровільної участі в однократному розмірі. Про це нагадують у Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ в Черкаській області.
Якщо Ви досягли 16-річного віку, є студентом ВНЗ, домогосподинею, працюєте у приватних осіб прибиральницею, нянькою, куховаркою, доглядаєте за хворим, працюєте за кордоном чи самі є іноземцем, займаєтесь веденням особистого селянського господарства, то Ви маєте право укласти договір добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та доплати за ті місяці, коли Ви не були застрахованою особою.
Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування дозволить набути необхідного страхового стажу та є додатковою гарантією отримання пенсій в майбутньому.
Громадяни, які прагнуть бути впевненим у своєму майбутньому пенсійному забезпеченні, мають змогу укласти договір про добровільне страхування – необхідно звернутись до Смілянської ОДПІ ГУ ДФС за адресою: вул. Незалежності, 76.
До 31.12.2017 мінімальний розмір ЄСВ не може бути меншим за 704,00 грн. на місяць (22% від 3200(мін.з/пл)), після – розмір сплати подвоюється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *