Смілянам нагадали про добровільну участь у загальнообов’язковому соціальному страхуванні

1118 – 19 грудня працівники Смілянського об’єднаного управління ПФУ Черкаської області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста щодо добровільної участі у загальнообов’язковому соціальному страхуванню. Про це інформують в управлінні.

Працівники пенсійного фонду нагадали, що термін сплати єдиного соціального внеску за договорами добровільної участі в однократному розмірі спливає до кінця року.

Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування дозволить набути необхідного страхового стажу та є додатковою гарантією отримання пенсій в майбутньому.

Громадяни, які прагнуть бути впевненим у своєму майбутньому пенсійному забезпеченні, мають змогу укласти договір про добровільне страхування, їм необхідно звернутись до Смілянської ОДПІ ГУ ДФС за адресою: вул. Незалежності, 76.

До 31.12.2017 мінімальний розмір ЄСВ не може бути меншим за 704,00 грн. на місяць (22% від 3200 (мін.з/пл)), після – розмір сплати подвоюється. 

З 1 січня 2018 року мінімальний страховий внесок за кожен місяць становитиме 819,06 грн. Для одноразової сплати за попередні періоди згідно договору про добровільну участь необхідно буде сплатити за кожен місяць 1638,12 грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *