Смілян запрошують позмагатися у конкурсі гумору й сатири

145721670_2784245925224672_8919700025448586974_nПрийом заявок на літературний конкурс творів гумору й сатири імені Петра Гулака-Артемовського триває. Поети, прозаїки, драматурги, журналісти та обдарована молодь може позмагатися за перемогу.

Україномовні твори приймають до 10 травня. Переможець конкурсу отримає диплом та грошову премію в розмірі 5 тисяч гривень, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на обласне управління культури та охорони культурної спадщини.

До участі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних журналах, надруковані протягом останніх трьох років, не відзначені іншими преміями та написані на високому художньому рівні.

Подаватися на конкурс можуть колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установ і закладів. Кожна з організацій може представити на Конкурс один або кілька творів одного автора.

Участь у Конкурсі можуть брати письменники України та українського зарубіжжя. Організація, яка висуває кандидатуру на Конкурс подає до Оргкомітету:
– оформлений протокол засідання колективу з рішенням про висунення кандидатури на участь у Конкурсі;
– офіційне подання з коротким обґрунтуванням позиції та мотивацією;
– біографічну довідку з характеристикою творчого доробку кандидата на участь у Конкурсі;
– 5 примірників представленого твору (творів);
– рецензії та відгуки, опубліковані в пресі (за наявності).

Посмертно і повторно премія не присуджується. Роботи надсилати за адресою м. Городище Черкаської області, площа Миру 12. Довідки за телефоном 2-06-07

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *