Смілян запрошують оформлювати права на земельні ділянки. Чому це важливо?

земляСмілянам нагадують про необхідність оформлення прав власності чи користування земельною ділянкою під власним нерухомим майном та державної реєстрації таких прав.

Відповідно до Земельного кодексу України земельна ділянка може бути об’єктом цивільних прав виключно з моменту її формування та державної реєстрації права власності на неї.

Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру.

Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникає з моменту державної реєстрації цих прав.

Якщо майно розташоване на земельній ділянці, відомості про яку не внесені до Державного земельного кадастру, таке майно неможливо: продати, подарувати, віддати в заставу.

Також, нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт об’єкта будівництва, приєднання до електричних та газових мереж неможливо здійснити без оформленого права на земельну ділянку.

Відповідно до ст. 286 Податкового кодексу України підставою для нарахування земельного податку є дані Державного земельного кадастру.

Більшість землекористувачів надають до контролюючого органу відомості про земельну ділянку зазначені в технічному паспорті на садибний житловий будинок, який не є документом на землю та, зазвичай, зазначена площа земельної ділянки є більшою ніж визначена на підставі геодезичного знімання. Тому і нарахований податок за землю є більшим.

За детальною інформацією щодо оформлення прав на земельні ділянки звертатись до відділу земельних відносин управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста, за адресою: м. Сміла, бульвар графа О.Бобринського, 2, пов. 3, каб. 37, 319, або за телефоном (04733) 2-05-98.

За інформацією офіційного сайту міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.