Смілян запрошують на Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

clip_image002Ринок органічної продукції вже близько двох десятиріч є найдинамічнішим ринком продовольства у світі й стає популярною альтернативою неорганічним продуктам. 
Щоб на власні очі побачити «органічний» потенціал України смілян запрошують на Дев’ятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який працюватиме 23 вересня з 9 до 17 за адресою: м. Київ, Контрактова площа (напроти Подільської районної державної адміністрації).
На гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.
Професійні кухарі порадують відвідувачів приготованими виключно з органічних інгредієнтів юшками, ковбасками та іншими наїдками.
Також однією з яскравих подій Ярмарку стане нагородження переможців фото-конкурсу «Органічна сім’я», що відбудеться о 14:00 на сцені Ярмарку. До 17 вересня бажаючі ще мають шанс взяти участь у конкурсі, надіславши свої фото-роботи.

Організатор Ярмарку – Федерація органічного руху України, партнери – Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство екології та природних ресурсів України,Київська міська державна адміністрація, Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *