Смілян запрошують до участі в обговоренні по протидії торгівлі людьми

30 липня відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. За офіційною статистикою, на Черкащині немає жодної жертви. Але це говорить про те, що люди бояться говорити про те, що сталося, не хочуть згадувати, наприклад, про сексуальне рабство, знущання, тощо, повідомляє на своєму сайті Смілянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За неофіційними даними, бувають різні  випадки, коли жінок працевлаштовували нібито на фабрику у Чехії. Насправді ж їм довелося жити у поганих умовах та виконувати роботу вантажників. Зафіксований випадок, коли безробітних селян возили по всій Україні обробляти фермерам поля абсолютно безкоштовно. Одна черкащанка постраждала, не виїжджаючи за межі області. Ще одна жінка звернулася до організації з проханням допомогти повернути документи. Виявилося, що їй надали житло, а потім забрали паспорт, пенсійне посвідчення і змусили обробляти землю. Однак вона не захотіла давати хід цій справі, хоча «роботодавець» бив її та знущався.

Даних випадків дуже багато, але не завжди особи хочуть звертатися і офіційно проходити процедури оприлюднення або навіть не ідентифікують себе як «постраждалий». Окрім психологічної допомоги і реабілітації постраждалі від торгівлі людьми отримують матеріальну допомогу.

Ми можемо запобігти новим проявам цієї проблеми шляхом спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та засобів масової інформації.

Сьогодні ми працюємо щоб донести інформацію до людей, які можуть потрапити у неприємну ситуацію, а 29 липня 2016  в малому залі Міського будинку культури об 11:00 відбудеться робоча зустріч метою якої є: Алгоритм взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми.

Бажаючих запршуємо до участі та обговоренні!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.