Смілян запрошують до участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна»

630_360_1541682094-344Благодійна організація «Асоціація благодійників України» розпочинає Національний конкурс «Благодійна Україна» (далі – Конкурс).

 Метою Конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У Конкурсі беруть участь: благодійники та волонтери; благодійні та неурядові організації; суб’єкти підприємництва тощо, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні у сферах благодійної діяльності або з розширення та популяризації благодійної діяльності. Для участі в Конкурсі необхідно подати в Оргкомітет у встановлений термін конкурсну заявку. Конкурсні заявки для участі у Конкурсі можуть подавати безпосередньо учасники Конкурсу, набувачі благодійної допомоги та будь-які інші фізичні та юридичні особи, в тому числі неурядові організації та установи, незалежно від громадянства або країни реєстрації.

Прийом конкурсних заявок здійснює Оргкомітет конкурсу, який їх реєструє та передає для оцінювання до Національної експертної ради. Для участі у Конкурсі в окремій номінації необхідно подати конкурсну заявку встановленої форми. Оргкомітет конкурсу затверджує форму конкурсних заявок для участі в різних номінаціях Конкурсу. Форми конкурсних заявок є у вільному доступі на веб-сайті засновника Конкурсу www. vboabu. org. ua, офіційному сайті Конкурсу www.blagoukraine. org, або їх можна отримати за запитом на адресу konkurs.blago@gmail.com.

Конкурсну заявку можна також заповнити в режимі онлайн з офіційного сайту конкурсу www.blagoukraine.org. Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com. До неї також доцільно додати скани фотографій, публікацій, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника Конкурсу. Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації. Термін подання конкурсних заявок вказано на веб-сайтах www.blagoukraine.org та www.vboabu.org.ua.

             Відділ молоді та спорту   управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.