Смілян закликають не палити суху траву та сміття

спалювання листяЖителі на своїх присадибних ділянках і приватних територіях спалюють залишки рослинності, сухої трави та сміття. Це також стосується організацій, підприємств та установ на території міста, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Прибирання залишків рослинності, сухої трави та сміття шляхом спалювання – заборонено.

У зв’язку із цим управління житлово-комунального господарства попереджає про заборону спалювання залишків сухої рослинності (відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», п. 12.3.10 Правил благоустрою території м. Сміла, затверджених рішенням сесії Смілянської міської ради від 23.06.2011р. № 10-11/VI).

Дим від тліючого листя надзвичайно небезпечний і токсичний. До його складу входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук, які забруднюють атмосферне повітря та завдають шкоди здоров’ю людей. Крім того, спалювання призводить до руйнації грунтового покриву.

Якщо у вас є приватний будинок, найкращий шлях боротьби з залишками рослинності – їх прикопування або компостування.

Працівники управлінням житлово-комунального господарства проводять рейди по місту з метою виявлення осіб, що порушують законодавство – випалюють суху рослинність, розпалюють багаття, порушуючи правила протипожежної безпеки.

Жителів Сміли закликають не завдавати шкоди довкіллю, спалюючи сухе листя та іншу рослинність, а також не загромаджувати вулиці та тротуари купами гілля, листя та іншого сміття. Порушникам загрожує штраф.

При виявленні на території міста випадків спалювання залишків сухої рослинності, сміття просимо телефонувати до управління житлово-комунального господарства за номером 2-09-22 або 2-43-04, диспетчеру відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи за номером 2-00-01.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.