Смілян, учасників АТО/ООС, запрошують пройти соціальну та професійну адаптацію

атоСмілянське управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету продовжує проводити заходи із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС  за рахунок коштів державного бюджету. Нині в управлінні триває прийом документів для направлення  на  навчання  з підготовки (перепідготовки) водіїв транспортних засобів та на інші види освітніх послуг з професійної адаптації.

Такі заходи проводять, відповідно до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432.

За додатковою інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради за адресою: м.Сміла, вул. Михайла Дорошенка, буд.4., тел. 2-47-74, 2-44-87.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *