Смілян просять розрахуватися за тепло

У виконавчому комітеті міської ради відбулася прес-конференція стосовно забезпечення теплом смілян в період опалювального сезону 2017 року. У прес-конференції взяли участь керуючий справами Олександр Головченко, начальник управління ЖКГ Олег Федоров, керівник теплопостачального підприємства ТОВ «Сміла Енергоінвест» Ігор Ройко, керівник КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс, голова галузевої профспілки Людмила Хоменко.

Прокоментував ситуацію керівник «Сміла Енергоінвест» Ігор Ройко:

– Ми подаємо тепло, але ліміти на січень НАК «Нафтогаз» нам не видав через те, що існує проблема – не погашення поточного споживання газу у розмірі не менше 90 відсотків. Склалася ця ситуація тому, що на даний час заборгованісь населення на 1 січня 2017 року становить 10 млн. 292 тис. 149 грн. 51 коп. Тому велике прохання до населення – погасити заборгованість, щоб не сталася ситуація така як у листопаді, коли перекрили газ, і ми не змогли вчасно подати тепло у квартири. Є питання й інше, стосується минулих періодів – деякі ОСББ та ОК «Сміла» заборгували приблизно 2 млн. грн., їх не сплачено. Ці борги тягнуть за собою можливе відключення від газопостачання ТОВ «Сміла Енергоінвест». Тому прохання найближчим часом розрахуватися за спожите тепло.

Керівники підприємств теплопостачання звернулися до всіх споживачів тепла по можливості розраховуватися за тепло, якщо деякі громадяни відразу не спроможні сплатити весь борг, необхідно здійснити часткову оплату або оформити субсидію, хто ще її не оформив, розглянути можливість реструктуризації боргу, але обов`язково знайти способи погашення заборгованості, щоб не допустити ситуацію повного відключення міста від тепла.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *