Смілу відвідає найбільший та найвідоміший духовий оркестр України

2Одночасно на сцену Смілянського міського будинку культури вийдуть понад 60 музикантів. Вони представлять жителям міста яскраву двогодинну програму «Хіти століття», в якій в оригінальній духовій обробці прозвучать найвідоміші мелодії 20-го століття. Національний академічний духовий оркестр України, створений в далекому 1979 році, і нині лишається єдиним в Україні цивільним духовим оркестром такого рівня і статусу.

Найвищі в Україні музичні статуси оркестру: академічний та національний, підкреслюють високу виконавчу майстерність та злагодженість виконання колективу.
А взагалі, в активному концертному репертуарі оркестру представлено всі музичні жанри – від зразків музики бароко до джазових творів.
Можливість почути відомі музичні твори в оновленому забарвленні звучання духової партитури знаходить дедалі ширше коло прихильників, що засвідчують повні зали під час концертів оркестру.
Нині Національний академічний духовий оркестр України, що об’єднує обдаровану творчу молодь, має неабиякий професійний потенціал, перебуває в стані постійного творчого пошуку і готовий до подолання нових висот у розвитку в Україні одного з найдавніших і найдемократичніших жанрів музичного мистецтва; духової музики.
Тож чекаємо культурну еліту міста для отримання незабутніх вражень на унікальному для нашого міста концерті 24 травня о 18-00.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *