Смілу представили на Всеукраїнському семінарі для вчителів англійської мови

115-17 червня 2017 року в м. Одеса відбувся всеукраїнський семінар для вчителів англійської мови «TeacherDevelopment Summer Institute on Teaching American Culture». Для участі у тренінгах було подано багато заявок від педагогів з усієї України, але відібрано було лише 25 вчителів з різних регіонів. Учасником цього семінару стала і вчитель англійської мови школи №3-колегіуму Наталія Голоднюк.
У ході семінару «Teacher Development Summer Institute on Teaching American Culture» були розглянули різні питання. Педагоги отримали корисні знання та практичні навики щодо американської культури. Крім того, ознайомились із стратегічним консалтингом: працювали над розробкою стратегії організації та впровадження в навчальний процес Американської культури у контексті розвитку лідерських здібностей, національної самоідентифікації та внутрішньої мотивації.
Тренери William Wolf та Joey Fordyce поділились власним досвідом роботи із таких питань: створення ситуації успіху як основна стратегія роботи вчителя англійської мови; міжнародні проекти як складова діяльності навчального закладу; культурологічні складові уроку англійської мови; ефективні алгоритми використання нових методик.
Наприкінці семінару всі учасники були залучені до створення спільного проекту «3PD- Радість спілкування».
Summer Institute став майданчиком для збереження кращих традицій та впровадження інновацій. Вчителі, учасники семінару з усієї України, продемонстрували високий рівень творчості та інноваційності, критичного мислення та вміння вирішувати проблеми, комунікативні навички та навички співробітництва, лідерства та відповідальності. А Наталія Голоднюк відзначила, що для неї найціннішим стала практична спрямованість семінару, що дозволить їй використовувати отримані знання та навички у щоденній праці.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *