Смілу планують віднести до першого Черкаського госпітального округу

bezymyannyy123456789030 листопада 2016 року затверджено постанову Кабінету Міністрів України № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів». Госпітальний округ — це функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території.
Госпітальні округи створюються з метою організації мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дасть змогу забезпечити:
– гарантований своєчасний доступ населенню до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості;
– ефективне використання бюджетних коштів, що спрямовуються на забезпечення фінансування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги;

– створення умов для підготовки закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, до функціонування в умовах управлінської та фінансової автономії та надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення з головним розпорядником бюджетних коштів.
Відповідно до рекомендацій МОЗ України щодо надання пропозицій по створенню госпітальних округів в усіх областях України, в тому числі у Черкаській області підготовлено відповідний проект, що додається.
Згідно з проектом наказу МОЗ України «Примірне Положення про госпітальні округи», з врахуванням рекомендацій, наданих Мінрегіонбуд України, госпітальний округ не є окремою юридичною особою, суб’єктом підприємницької діяльності та окремим організаційно-правовим рівнем організації виконавчої влади.
Черкаська область розташована в центральній частині України. Чисельність населення на 1.01.2016 1 234 995 осіб, територія області 20,9 тис. квадратних кілометрів.
В області 6 міст обласного значення, 10 міст районного значення, 20 сільських адміністративних районів.
Протяжність області із південного заходу на північний схід на 245 км, із півночі на південь — на 150 км. Густота населення 59.09 осіб/км²
На виконання вимоги постанови Кабінету Міністрів України
від 30 листопада 2016 року №932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» на Черкащині планується створення 4-х госпітальних округів.
Відповідний перелік та склад госпітальних округів буде затверджений постановою Кабінету Міністрів України.
До затвердження вищезазначеної постанови КМУ і на перехідний період в усіх районах області та містах обласного значення зберігається існуюча мережа закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги.
Здоров’я Черкащини

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *