Смілу обмежили на 70% від загальної потреби міста в електриці

У Смілі залишається актуальним питання освітлення. Із 1 грудня Смілу обмежили на 70% від загальної потреби міста в електриці. Майже в усіх районах почали працювати черги відключення електроенергії. Про це під час прямого ефіру повідомив міський голова Сергій Ананко.

Об’єкти критичної інфраструктури, які пов’язані з водопостачанням та водовідведенням не будуть вимикатися. Проте насосні станції, які знаходяться біля будинків, вимикатимуться. Через це на верхніх поверхах багатоповерхівок не буде води.

Немає змоги нагнати тепловий графік, який за 3 години відсутності електроенергії втрачається. Адже майже всі котельні потрібно вмикати вручну. Через це можливі перебої з опаленням у всіх мікрорайонах міста.

У більшості мікрорайонах міста працюють “Пункти незламності”, робота по облаштуванню таких пунктів у межах мікрорайонів РПЗ, Богдана Хмельницького, Шевченка ще триває. Іде робота щодо закупівлі генераторів.

На всіх працюючих «Пунктах незламності» є запаси води, генератори та інші необхідні речі. Вони функціонують цілодобово. Також на розі вулиць Соборної та Перемоги встановлений намет ДСНС, куди також можна звернутися по допомогу.

Якщо помітили, що десь увімкнено вуличне освітлення, прохання повідомляти або у диспетчерську службу за телефоном 2-00-01, або писати міському голові Сергію Ананку у ФБ.

Власників аптек, магазинів та інших бізнесів просять вимикати зовнішню рекламу для економії електроенергії.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.