Смілянин взяв участь у спортивному заході “Нескорені”

30 січня у Черкасах на базі муніципального спортивного центру “Дніпро” відбувся спортивний захід — “Нескорені”. Захисники України, серед яких спецпризначенець КОРД поліції Черкаської області Максим Дмитраш, продемонстрували адаптивні види спорту для військових з інвалідністю.

Призер “Ігри Нескорених” Invictus Games 2023 правоохоронець Максим Дмитраш разом зі своїми побратимами на власному прикладі показали важливість напрямку — фізкультурно-спортивної реабілітації.

“Моя мета — показати пораненим побратимам які не розуміють, для чого їм спорт, що він реально допомагає відновитися. Привести себе у нормальний фізичний стан, знайти цікаве хобі та справжніх товаришів. Хочу, щоб завдяки спорту люди поверталися до життя та мали плани на майбутнє”, — говорить Максим.

Баскетбол на візках, волейбол сидячи, пауерліфтинг, настільний теніс, стрільба з лука, легка атлетика. Нескорені вкотре довели, що навіть після поранення чи травми можна мати активне життя.

“Одним із найдієвіших інструментів реабілітації ветеранів є залучення їх до заняття адаптивними видами спорту. Адже участь у спорті не тільки сприяє фізичному відновленню ветеранів, але також є важливою частиною їхньої соціально-психологічної адаптації”, — розповідає тренер Олексій Назаренко.

За інформацією поліції Черкаської області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.