Смілянин став переможцем на Чемпіонаті світу з карате

У Любліні (Польша) відбувся Чемпіонат Світу з традиційного карате та Дитячий Кубок Світу “World Children’s Cup 2022” з традиційного карате.

До складу Збірної України потрапили 5 спортсменів з Черкащини: Решетняк Олександр (Тренер ШТК “Окінава”), учні черкаський шкіл Ківа Даніл, Сапегін Ярослав, Крисько Роман, а також учень 10-М класу смілянської школи №7 – Чернявський Олександр.

Спортсмени зробили неабиякий вклад в скарбничку Збірної України, здобувши 2 золоті нагороди, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

Смілянин Олександр Чернявський став переможцем в індивідуальному ката, а також бронзовим призером у розділі ФУКУ ГО.

Черкащанин Олександр Решетняк посів ІІ місце у командному куміте та ІІІ місце – в індивідуальному.

Команда у складі Олександра Чернявського, Даніла Ківи та Ярослава Сапегіна здобула І місце у синхронному ката.