Сміляни взяли участь у змаганнях із пішохідного туризму

Перелік інтересів школярів надзвичайно великий, тому педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміла турбуються про змістовне дозвілля дітей, допомагаючи задовольнити потреби вихованців, знизити рівень стресу і впоратися з емоційним навантаженням під час воєнного стану.

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник Євгеній Молчан) взяли участь у змаганнях з пішохідного туризму «Командна смуга перешкод» на базі спортивного майданчику БДЮТ та відкритих змаганнях серед учнівської молоді м. Києва з пішохідного туризму – командна «Смуга Перешкод», присвячені пам’яті С.В.Бубнова.

Діти отримали гарний досвід, відчули справжній рельєф під час проходження етапів довжиною 30 метрів – спортивний спуск та підйом, та 20 метрів – навісна і паралельна переправи.

У Черкаській спеціалізованій школі № 28 імені Т.Г.Шевченка відбувся навчально-практичний семінар «Формула успіху сучасного лідера» від лідерів учнівського самоврядування Київщини (міста Біла Церква) для лідерів Черкаської області. Захід відвідали вихованці молодіжного активу «Драйв» Захар Судак, Анастасія Олексенко і Марія Ковтун (керівник гуртка Вікторія Сінаєвська).

Лідери ділилися своїм досвідом, проводили тренінгові вправи та надихнули старшокласників на нові креативні ідеї для розвитку молоді міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.