Сміляни відремонтували для військових медиків автомобіль

До волонтерів із Смілянської самооборони СІЧ звернулися військові медики з проханням в короткі строки переобладнати авто для медичних потреб та евакуації поранених.

Роботи треба було зробити багато, а часу – максимум три дні. На допомогу смілянським волонтерам прийшли викладачі та студенти харчового коледжу.

Автівку очистили від світловідбиваючих наклейок, заматували та підготували для фарбування. В салоні демонтували зайве обладнання, переробили електрику, зробили крісло для пасажира біля водія.

Також, укомплектували запаскою та автомобільними ношами, які придбали викладачі Смілянської дитячої школи мистецтв №2 спільно з волонтерами “Території Гідності”. З доставкою допомогли працівники поліції охорони.

Окрім того, завантажили різними медичними “корисностями”: санітайзерами, масками, медичними рукавичками та іншими медзасобами, які допомогли нам дістати друзі-волонтери “Люди Лютого”.

З доставкою потрібного допомогла NPhumanitarian, оскільки більша частина вантажу приїхала волонтерам абсолютно безкоштовно.

Волонтери вдячні усім, хто допомогає та підтримує українських захисників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.