Сміляни стали учасниками Всеукраїнського семінару-практикуму

У дитячому естетико-натуралістичному центрі «Камелія» Броварської міської ради Броварського району Київської області відбувся Всеукраїнський семінар-практикум «Екологічна етнопедагогіка у сучасному освітньому процесі закладу позашкільної освіти».

Наталія Ященко, заступник директора з виховної роботи Будинку дитячої та юнацької творчості, взяла участь у семінарі та перейняла досвід колег Київщини.

Захід був організований за сприяння Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Українського фонду сприяння розвитку освіти та культури «Добро».

У виступах педагогічних працівників було піднято актуальні питання сьогодення: екологічна етнопедагогіка: досвід мудрості українського народу, формування української національної ідентичності вихованців, виховання національної гордості та свідомості дітей засобами мистецтва, дитячі християнські свята-розваги.

Незабутні враження учасники семінару винесли з проведених: квест-гри «Мандри гарбузика по городу», майстерки «Флористиний релакс», творчої зустрічі у поетичній кав’ярні, екскурсії ландшафтними садом та тропікарієм ДЕНЦ «Камелія». Підсумки семінару обговорено за круглим столом.

Прес-центр БДЮТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.