Сміляни стали переможцями Регіонального турніру з фінансової грамотності

27 січня в онлайн режимі відбувся фінал V Регіонального турніру з фінансової грамотності у Черкаській області. Турнір організовано Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради і Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, ЧГРУ АТ КБ «ПриватБанк», Черкаської обласної дирекції АБ «Укргазбанк», Ротарі Клуб Черкаси Синергія за участі Французько-Українського міждержавного комітету.

Команди-учасниці презентували підготовлені роботи на тему «Фінансова оборона України в умовах воєнного стану» разом з кейсом «Фінансова підтримка ЄС України в умовах війни: джерела, обсяги та напрями».

В означеному конкурсі взяла участь і здобула І місце команда «Золотий запас» Смілянської школи №1, тренер – вчитель Любов ПОДРУШНЯК.

Переможці запрошені до Черкаського державного технологічного університету на церемонію нагородження цінними подарунками, які приготували партнери-спонсори ( за 1 місце – кожному члену команди ноутбук).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.