Сміляни стали переможцями обласного етапу гри „Cool Games“

21 жовтня на базі Черкаської спеціалізованої школи №33 імені Василя Симоненка відбувся обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів „Cool Games“. Команда ‒ переможець отримує можливість представляти Черкащину на Всеукраїнському рівні та позмагатися з іншими командами різних регіонів України.

З вітальним словом до учасників змагань звернулась – Саприкіна Антоніна, начальник відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь 9 команд Черкаської області, які представляли Стеблівську, Тернівську, Іркліївську, Смілянську, Гельмязівську, Шполянську, Черкаську, Городищенську та Бобрицьку територіальні громади.

Команди складалися із 10 учасників: 5 дівчат та 5 юнаків. Змагальна частина включала естафети: „Переправа“, „Ткач“, „Флеш-слалом“, „Хвать“, „Ягоди“. Під час виконання учасникам і учасницям потрібна була швидкість, витримка, координація як власна, так і командна. Одна з головних цілей проведення змагань – започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для учнівської молоді.

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:
І місце – Смілянська територіальна команда (тренер Левченко Анатолій);
ІІ місце – Городищенська територіальна громада;
ІІІ місце – Тернівська територіальна громада.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету

з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.