Сміляни придбали для українських захисників ще три автівки

Ще три авто закупили сміляни для військових. Придбали їх за кошти працівників Смілянського міськвиконкому.

Члени колективу самостійно з’їздили в Польщу і пригнали ці машини. Дві з них вже пройшли технічне облуговування і їх передали військовим.

– Це 11-ий і 12-ий транспортні засоми, які стануть автопідсиленням нашим захисникам у виконанні бойових завдань. Наш земляк Андрій, що воює зараз в одній із найгарячіших точок оборони України, твердить – така підтримка земляків дуже важлива, – написав у своєму Телеграм-каналі міський голова Сергій Ананко.

Попередня легковушка, яку передавали в його підрозділ, лише поранених бійців вивезла 27 осіб з самого “нуля”. Без колес там ніяк, запевняє військовий. Це стимулює і на майбутнє шукати можливості для придбання транспорту.

Усі потреби від командирів військових частин збирає обласна військова адміністрація та районна. І вже вони шукають, хто може виконати цей запит.

Сміляни горді тим, що вже вкотре змогли бути корисними нашим захисникам. Днями, разом з головою Черкаської РВА Валерією Бандурко очільник Сміли Сергій Ананко вручив військовим ключі від автівок.

Також, із резервів районного гуманітарного хабу було видано продукти харчування. Особливо цінують на передовій консерви, бо це зручно і швидко.

Подякували і волонтерам, які постійно поповнюють запаси на складах. Усе знаходить своїх адресатів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.