Сміляни отримали грант для закупівлі побутової техніки шелтеру, де проживають ВПО

Смілянська громада отримала ще одну можливість допомогти шелтеру на базі дошкільного навчального закладу у Смілі. Тут на постійній основі проживають понад 40 людей зі статусом ВПО.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі міський голова Сергій Ананко.

Місцева ГО “Прогресивна молодь+” подала документи для участі у конкурсі міні-грантів, що проводила БО “100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ”. В результаті – Смілу обрано однією із двох переможців.

Тепер ініціативна група заявників протягом місяця має облаштувати шелтер необхідною побутовою технікою: холодильником, пральною машиною, водонагрівачем, плитою, мікрохвилівкою, посудом тощо.

Отримане фінансування сприятиме задоволенню базових потреб ВПО, (зберігання продуктів, прання одягу, готування їжі тощо), а також зменшить фізичне навантаження на 20 осіб персоналу (прибиральницю, кухарку, виховательок), які забезпечують життєдіяльність закладу та опікуються ВПО.

У шелтері проживають люди пенсійного віку та люди з інвалідністю, тому вкрай важливо створити комфортні умови для їх перебування.

Грантовий проект буде реалізовуватись за співфінансування із бюджету Смілянської громади. Наприкінці минулого року для цього прихистку вже були закуплені стільці, ліжка, та інше обладнання. Тоді теж все вдалося завдяки грантовим коштам та фінансовій підтримці із бюджету міста.

В Україні проєкт «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» реалізується за фінансової підтримки Disasters Emergency Committee (DEC) (Комітет з надзвичайних ситуацій, Великобританія).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.