Сміляни беруть активну участь у Всеукраїнській програмі ментального здоров’я «Ти як?»

Фахівці соціально-психологічної служби закладів освіти м. Сміла беруть активну участь у Всеукраїнській програмі ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Оленою Зеленською, що має на меті допомогти українцям знайти джерело сили під час війни.

Щомісяця практичні психологи та соціальні педагоги організовують різноманітні заходи з дітьми, колегами, батьками вихованців у рамках цієї програми.

У лютому 2024 року учасники освітнього процесу взяли участь у Всеукраїнській руханці «Я і ТИ», тижні підтримки ментального здоров’я «Гратися – не боятися» в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах «СПІЛЬНО» – програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine), дискусіях «Як перемогти стрес?», «Як турбуватися про себе», тренінгах «Як ви?», «Є контакт!», «З надією в серці», ресурсних зустрічах та заняттях «Під тиском: як зберегти ментальне здоров’я в 11 класі», «Самодопомога Плюс».

Такі заходи сприяють розвитку стресостійкості дітей і дорослих, допомагають реалізувати власні здібності, продуктивно працювати і робити внесок у суспільне життя, наближаючи Перемогу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.