Сміляни активно підтримують захисників та успішно здобувають нові перемоги

Смілянська дитяча школа мистецтв, дитяча музична школа №2, міський будинок культури, Смілянська центральна бібліотека активно долучилися до проведення міської акції «Сміливим від смілян».

Працівники дитячої школи мистецтв передали захисникам на передову теплі в’язані шкарпетки, творчі роботи учнів та обереги, а бібліотекарі ЦБС – домашні ласощі, апетитну випічку та вареники.

Учень Смілянської дитячої школи мистецтв Станіслав Поліщук (викладач Оксана Козубенко) посів І місце у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі –конкурсі мистецтв «Вільний птах» (м.Одеса).

В обласному конкурсі–фестивалі «Осіння феєрія» (м.Черкаси) творчі колективи міського Будинку культури посіли призові місця. Зокрема:

– народний аматорський ансамбль спортивного бального танцю «Діамант» (керівник Олександр Бондар) здобули І та ІІ місця у своїй віковій категорії;

– народний аматорський ансамбль танцю «Надія» (керівник Ірина Боркут) став призером кубків І та ІІ ступенів.

У міському Будинку культури відбувся Кубок Черкащини з сучасного та східного танцю, у якому взяли участь та стали переможцями у своїх номінаціях народний аматорський ансамбль спортивного бального танцю «Діамант» (керівник Олександр Бондар) та ансамбль сучасного танцю «Аіша» МБК (керівник Іоланта Дякон).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.