На базі Черкаського державного технологічного університету за ініціативи Управління освіти і науки Черкаської державної адміністрації відбулась обласна виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2024».
«Профтехосвіта Черкащини» – це платформа для позиціювання власної освітньої продукції, пошуку нових форм співпраці із соціальними партнерами, іншими закладами освіти. Це ефективна форма науково-практичної дискусії між освітянами, спілкування з колегами щодо педагогічних інновацій та аспектів упровадження цифрових засобів навчання, реалізації творчих ініціатив серед обдарованої учнівської молоді.
У виставці взяли участь 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Черкаської області, які представили 63 майстер-класи з 36 робітничих професій та розгорнули експозиції рекламно-профорієнтаційної продукції.
Відзначили на обласній виставці і смілянський заклад. ІІІ місце за проведення найцікавіших майстер-класів відзначено Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.
Залишити відповідь