Участь гімназистів в екологічному конкурсі «Парки – легені міст та сіл» сприяла вихованню ціннісного ставлення до довкілля, збереженню існуючих зелених насаджень, благоустрою парків, скверів.
Учень 11 класу Анатолій Безсмолий став переможцем (І місце) в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст та сіл». Підготувала переможця вчитель біології Наталія Зозуля.
Робота гімназиста направлена на Всеукраїнський конкурс у Національний еколого-натуралістичний центр (м. Київ).
Залишити відповідь