Смілянським ліцеїстам розповіли, як побороти булінг

Бесіду – застереження «Як побороти булінг» провели у книгозбірні для своїх активних користувачів, учнів 6-А класу ліцею «Лідер» (класний керівник Тетяна Царь).

Школярі прийшли до бібліотеки разом з вчителем Наталією Азаровою і шкільним бібліотекарем Іриною Рак.

Під час бесіди діти дізналися, що булінг – це агресивна поведінка та прояви насильства по відношенню до іншої дитини, і на жаль, згідно з дослідженнями, 24% українських дітей хоча б раз стикались з цькуванням у школі.

Запрошена на захід Тетяна Даценко, керівник Школи розвитку особистості, пояснила дітям, як впливає особистісний розвиток на ситуації з булінгом, які можуть виникнути. За допомогою техніки антистресових програм пані Тетяна допомогла дітям усвідомити, що булінг – це дія людини, але не сама її особистість.

А діями можна керувати та змінювати їх на краще; також наголосила, що булінг завдає фізичного та емоційного болю іншому, допомогла зрозуміти, як працює «закон бумерангу» та як навчитися уникати ситуацій, коли тебе спробують образити.

Ліцеїсти погодилися, що дружня та щира атмосфера у колективі сприяє розвитку особистості, прояву талантів, успіхам у навчанні та робить неможливим цькування та образи інших.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.