Смілянських школярів навчають, як діяти під час загроз

Із 15 до 19 квітня у закладах освіти Сміли проводили Тиждень безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту, мета яких – підвищення обізнаності та практичних навичок учасників освітнього процесу щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Здобувачі освіти, батьки, педагоги і працівники закладів освіти були залучені до змістовних, цікавих і корисних активностей щодо правил поведінки в умовах воєнного стану.

Актуальним і важливим було відпрацювання алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога!», правил евакуації, порядку надання першої домедичної допомоги.

Діти та дорослі закріпили та поглибили знання щодо:
– пожежної безпеки: правил безпеки у закладі освіти та вдома, вміння користуватися вогнегасником;
– мінної безпеки: різних типів мін та вибухових пристроїв, правил поведінки на небезпечних територіях, алгоритму дій у разі виявлення вибухівки;
– порядку дій та правил безпеки під час аварій на хімічно небезпечних об’єктах з викидом аміаку та хлору, а також порядку дій при застосуванні бойових отруйних речовин, можливих наслідків аварій на атомних електростанціях, правил поведінки та захисту в таких ситуаціях.

Такі заходи сприяють набуттю знань і навичок для власного захисту та рідних у небезпечних ситуаціях, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.