Смілянському музею – 55 років

Скарбниця пам’яті смілянської – це про Смілянський краєзнавчий музей. Це одне з місць, де зберігається минувшина, раритети та предмети, які належали нашим предкам. Тут результати їх праці, експонати різних епох. Все це демонструє для нас нащадків історію нашої землі.

15 грудня краєзнавчий музей відзначив 55-ту річницю з часу створення. Очолює цей заклад Надія Вілентко. Разом з нею на поприщі збереження історичної спадщини працюють ще дві фахівчині: Лариса Петрушевець і Світлана Стеценко.

Колектив має надійних помічників і активістів, які допомагають поповнювати музейні скарбниці, досліджувати місцеву історію. В нинішній час не до гучних відзначень хоч і знаменних дат. Та все ж у день ювілею берегинь історії Смілянщини від міської влади колектив музею привітали заступник міського голови Тетяна Карло та начальник відділу культури Ірина Бобошко.

На сьогодні у фондах музею дбайливо зберігається понад 8 тисяч експонатів: археологічні, природничі, писемні пам’ятки, предмети українського побуту, меморіальні речі, які передані музею самими городянами.

У трьох залах розміщено 15 постійно діючих експозицій, вони дають великий об’єм інформації про історію виникнення і розвитку славетного козацького міста на Тясмині, про його багату природу, побут, традиції, про видатних земляків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.