У Смілянському лісгоспі висаджують сіянці із закритою кореневою системою

Цьогорічної весни лісівники запланували висадити майже 100 га лісу, а це понад 250 тис. сіянців, здебільшого дуба звичайного – основної лісоутворюючої породи філії.

Так нещодавно у Сунківському лісництві на ділянці площею 3 га працівники філії висадили 5 000 сіянців дуба із закритою кореневою системою, інформують у Центральному лісовому офісі.

Таких ділянок у лісництві чотири – загальною площею 10 га.

Філія самостійно вирощує сіянці деревних порід із закритою кореневою системою. Завдяки цій технології посадковий матеріал має кращу приживлюваність, більшу енергію росту та має більш ефективний захист від шкідників і хвороб.

Окрім створення нового, необхідно доглядати та охороняти також і висаджені минулоріч площі. Суттєву загрозу для молодих саджанців дерев становлять дикі звірі, які люблять поласувати саме верхівками майбутніх дерев, тим самим вони знищують їх.

Тож лісівники філії “Смілянське лісове господарство” активно працюють на добгородженням ділянок з молодими насадженнями, щоб тварини не могли дістатись до них.

До слова, у філії вже висадили 53 тис. сіянців на площі майже 23 га. Здійснили доповнення на площі 51 га, висадивши 17 тис. сіянців.

Лісівники проводять лісокультурну кампанію в рамках програми Президента «Зелена країна», яка передбачає висадження 1 мільярда нових дерев та збільшення площі лісів на 1 млн гектарів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.