Діти та їх безпечне зростання – цілодобова турбота рятувальників. Смілянські вогнеборці постійно організовують розважально-пізнавальні заходи для дітей, аби навчати головному вмінню – берегти своє життя та життя оточуючих.
З метою формування у дітей навичок безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій та ознайомлення їх з правилами протипожежної безпеки в Сунківському ліцеї Березняківської сільської ради пройшло відкрите заняття до Дня цивільного захисту. Захід було організовано у рамках акції «Тиждень безпеки».
Рятувальники спільно з ДЮРП розповіли про призначення техніки, показали як застосовуються ті чи інші засоби пожежогасіння та розповіли про свою роботу. Діти мали змогу не лише роздивитись спорядження пожежних, а й приміряти його, посидіти в пожежному автомобілі та відчути себе справжнім рятувальником загасивши струменем води умовну пожежу.
Наприкінці зустрічі смілянські фахівці ДСНС роздали дітям пам’ятки з правилами безпеки під час відпочинку на природі та біля води.
Залишити відповідь