Смілянські вчителі взяли участь в освітньому фестивалі «Вчителі майбутнього»

22-23 червня у Львові пройшов наймасштабніший освітній фестиваль «Вчителі майбутнього». Дводенний захід зібрав понад 100 спікерів – провідних українських та іноземних лідерів освіти та громадськості, понад дві тисячі освітян зі всієї України.

Захід спільно проводили ГС «Освіторія» та Холдинг емоцій «!FEST», повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.

На цю подію завітали міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, голова ДСЯО Руслан Гурак, голова Комітету Верховної Ради з питань освіти Сергій Бабак.

Серед учасників фестивалю і смілянські педагоги – заступник директора школи №3-колегіум Олена Коломієць та переможець Всеукраїнського етапу конкурсу «Вчитель року-2023», учитель початкових класів школи №3-колегіуму Наталія Маценко.

Тема фестивалю наразі надважлива – стратегії відновлення української освіти та навчання під час війни. Два дні освітяни брали участь у різних дискусіях та лекціях, майстерках, інтерактивних зустрічах та неформальному спілкуванні, аби розвивати українську освіту.

Цей масштабний фестиваль став ще одним майданчиком, де педагоги могли обмінятись досвідом, отримати нові навички і надихнутись на нові звершення, адже ВЧИТЕЛІ ВАЖЛИВІ, тому що в їхніх руках майбутнє наших дітей та нашої української освіти.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.