Смілянські студенти зустрілися із волонтерами

5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтера, студенти груп МТ/МД23, МТ/МД22, волонтери клубу «НЕбайдужість» та батьки студенті Смілянського технологічного фахового коледжу зустрілися зі смілянськими волонтерами.

Під час зустрічі були згадані знакові події волонтерського руху коледжу за останні дев’ять років.

Запрошені гості щедро поділилися зі студентами своїм досвідом та напрацюваннями у царині волонтерства. Випускник коледжу, волонтер ГФ «Смілянська самооборона Січ» Денис Прус провів онлайн екскурсію територією волонтерського хабу, підбив підсумок зробленого протягом останніх місяців, окреслив найближчу перспективу, розповів про нагальні потреби волонтерів, подякував студентам коледжу за роки тісної та результативної співпраці.

Заступник сільського голови Тернівської територіальної громади Ярослав Шаблій ознайомив студентів з волонтерськими справами громади, на яскравих прикладах проілюстрував етапи формування волонтерської спільноти, що якісно трансформувала та згуртувала громаду.

Від батьків до розмови долучилася Тетяна Нікітченко, яка розповіла про свій шлях у волонтерство, про цінний досвід волонтерської діяльності.

Не зважаючи на дистанційний формат зустрічі, спілкування було живим, цікавим, мотивуючим.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.