Смілянські спортсмени стали переможцями всеукраїнських змагань

5-7 травня у Львові пройшов всеукраїнський турнір з таеквондо та чемпіонат України серед юнаків з таеквондо. У змаганнях брали участь команди з різних областей та міст України.

Черкащину представляла команда спортивного клубу TOP TEAM та смілянські спортсмени – вихованці ДЮСШ “ОЛІМП”, члени клубу.

Боротьба на даянгу була запеклою, професійною, вимагала від спортсменів витримки, мужності, високого рівня підготовки. Наша команда показала всі найкращі спортивні якості, тому в загальному заліку всеукраїнського турніру посіла перше місце, спортсмени отримали 62 медалі, із яких 26 золотих, 15 срібних та 21 бронзова!

Таким же успішним став виступ юнаків на чемпіонаті України. Команда також посіла І місце в загальному заліку, отримавши 22 медалі: 7 золотих, 6 срібних та 9 бронзових.

Тренеру клубу Євгеній Грицай був визнаний одним із найкращих тренерів змагань і вихованці якого отримали найбільше нагород.