Смілянські школярі – у десятці кращих знавців української мови

Із листопада по грудень 2022 року учні школи №7 взяли участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови. Це наймасштабніший в Україні конкурс, метою якого є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення рідної мови.

Цифровий формат проведення дав можливість всім охочим школярам та студентам перевірити свої знання з української мови та позмагатися зі своїми однолітками.

До Марафону цього разу приєдналось більше 20 000 учнів зі всієї України.

Юні мовознавці, учні школи №7: Анікіна Аня (5-А), Покладюк Ліза (5-Б), Стукан Віолета (6-А), Шевчук Артем (9-Ф), Яременко Валерія (10-М) показали високий рівень володіння рідною мовою в 4-х етапах – «Культура слова. Лексикологія, фразеологія»; «Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення»; «Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія»; «Робота з текстом».

Всі вони потрапили в першу десятку за рейтингом учасників у своїх номінаціях та нагороджені сертифікатами від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та освітньої компанія HUMAN, повідомили у начальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.