Смілянські школярі стали учасниками Національного онлайн-уроку волонтерства

5 грудня в рамках ініціативи «Шкільний урок волонтерства» відбувся Національний онлайн-урок волонтерства з почесними гостями.

Учні 8-А класу та учнівське самоврядування школи №7 підтримали проєкт і доєднались до трансляції та опитування чат-боту U-Report Ukraine разом з класним керівником Видиш В.О. та педагогом-організатором Михайлик Т.В.

До Національного уроку волонтерства долучились заступник Міністра молоді та спорту Владислав Яцук, засновниця Української Волонтерської Служби Анна Бондаренко, засновник руху «JuniorS» Олександр Педан і координатор із залучення молоді проєкту U-Report Дмитро Бурак.

Ініціаторами заходу є ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.

Наразі в Україні та за її межами провели вже понад 1600 «Шкільних уроків волонтерства». Згідно зі звітами, 40 000 школярів дізналися більше про волонтерський рух і зрозуміли власний потенціал.

За даними U-Report, 90% опитаних підлітків хочуть бути корисними для України в той чи інший спосіб, зокрема — як волонтери. Ініціатива покликана залучити їх до волонтерської роботи, розвивати лідерські якості, організаційні здібності, наполегливість і впевненість.
Організатори сподіваються, що проєкт допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров’я школярів під час війни.

Класний керівник 8-А класу Вікторія Видиш

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.