Смілянські податківці провели співбесіди з роботодавцями

У приміщенні Смілянської ДПІ відбулась робоча зустріч з головним бухгалтером підприємства по питанню переваг офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками та оплати праці.

З метою недопущення наявності порушення чинного законодавства у сфері трудових відносин та оплати праці податківцями забезпечується постійна співпраця з платниками податків, зокрема, під час подання платниками звітності з єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб та військового збору контролюються показники розміру та своєчасності виплати заробітної плати. За підсумками проведеного аналізу проводяться відповідні співбесіди з керівництвом та суб’єктами господарювання.

За результатами зустрічі начальник Смілянської ДПІ Наталія Ведмедь роз’яснила роботодавцю переваги офіційного працевлаштування, ризики незадекларованої праці, необхідність дотримання вимог трудового законодавства України.

Окремо роз’яснила, що громадяни, які у 2022 році отримували доходи не від податкових агентів, тобто з таких доходів не були сплачені податки, зобов’язані подати до податкового органу декларацію про майновий стан і доходи з визначеною сумою ПДФО та військового збору, що підлягає сплаті до бюджету.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.