Смілянські податківці нагадують підприємцям про відновлення обов’язку сплати єдиного податку

У Смілі платникам, зокрема й під час виїздів, нагадують про відновлення обов’язку сплати єдиного податку 1 та 2 груп підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподаткування.

Податківці роз’яснюють щодо роботи та можливостей електронних сервісів податкової служби, зокрема нового мобільного застосунку “Моя податкова”, встановити який можна безкоштовно на мобільний телефон.

Цей додаток є надзвичайно простим у користуванні та багатофункціональним – тож отримати довідку про отримані доходи, дізнатися стан бюджетних розрахунків чи подати звітні документи тепер можна уже й через смартфон.

Також, півдприємцям нагадують про переваги електронного сервісу «Електронний кабінет». За допомогою цього сервісу можна звірити стан розрахунків з бюджетом, звірити реквізити рахунків, на які необхідно сплатити податкові зобов’язання та здійснити оплату, погасити податковий борг та ін.

Звертають увагу платників податків і на те, що здійснення розрахунків готівкою чи платіжною карткою застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО є обов’язковим.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.