Смілянські педагоги взяли участь в обласному інтенсиві щодо підтримки у воєнний та післявоєнний період

Освітяни Сміли стали учасниками обласного соціально-психологічного інтенсиву на тему «Безпечне освітнє середовище у воєнний і післявоєнний період: практики підтримки дітей і педагогів».

У ході практичної лінійки інтенсиву практичні психологи, соціальні педагоги, вихователі, класні керівники, педагоги-предметники, керівники закладів освіти обмінювалися практиками підтримки дітей та дорослих, секретами створення та забезпечення психологічно комфортного середовища для здобувачів освіти, педагогічних працівників.

Напрацювання працівників психологічної служби закладів освіти Сміли в сфері безпеки та підтримки представила в своєму виступі Світлана СИГИДА, в.о.головного спеціаліста відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.

Із досвідом створення в закладі освіти соціальної реклами познайомила учасників зустрічі Світлана ЛИННИК, соціальний педагог Смілянської школи №1.

Світлана ВЛАД, практичний психолог ДНЗ №27 «Джерельце» центру природного оздоровлення дітей, переможець І ступеня обласного етапу конкурсу авторських програм «Нові технології у новій школі» 2024 року, поділилася досвідом упровадження авторської корекційно-розвиткової програми «Розфарбуємо настрій в кольори веселки».

У підсумку, учасники отримали практичні інструменти подальшого розвитку соціально-психологічної стійкості, гнучкості і здатності до відновлення і зростання, покращили власний безпековий організаційний менеджмент.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.