Смілянські джури на “Гайдамацькому колі”

У Черкасах завершився Всеукраїнський вишкільно-патріотичний табір “Гайдамацьке коло”, ініційований Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради та відділом молоді та національно-патріотичного виховання.

Були присутні учасники з різних міст України, зокрема, з Полтави, із Запоріжжя, Кам’янець-Подільського, з Черкас та зі Сміли.

Представниками Сміли стали два учасника – юні джури козацького рою “Гайдамаки” (старшої вікової групи) Куреня імені Героя України Євгена Лисенка Смілянської школи №7 Моцний Антон та Луценко Дмитро.

Справжню вишкільну школу юні патріоти пройшли протягом тижня перебування в таборі: стрільба із вогнепальної зброї, виконання завдань по “Орієнтуванню на місцевості” неподалік Дахнівської Січі, різні походи та подорожі по історичних місцях нашої Черкащини, зокрема, побували в Холодному Яру, на фестивалі “ШіФест”, пройшлися по стежках дитинства Тараса Шевченка, побували у самого “Серця України”, вчились керувати дронами, провели гру по страйкболу в лісовій місцевості, тощо. Звісно, дуже була сувора дисципліна, що допомогло організувати команди та виконувати завдання.

Також були зустрічі з військовими, з парамедиками, які поділились своїм досвідом та практичними навичками з юними патріотами. Незламний дух, патріотизм, випробування своєї сили волі, досвід, дисциплінованість, відповідальність, дружній колективізм – це, мабуть, найбільший багаж, який отримали наші джури в таборі.

Втомлені, але задоволені, хлопці повернулись з нагородами та бажанням й надалі бути вірними своїй Україні, працювати та навчатись заради найкращого мирного майбутнього, розповіли у навчальному закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.